[Rozwiązanie] Could not load filesystem dll. FileSystem crashed during construction.

Could not load filesystem dll. FileSystem crashed during construction. Jak rozwiązać problem w CS 1.6?

Jeśli zauważyłeś podobny błąd podczas próby uruchomienia Counter-Strike 1.6 podczas instalacji – wiemy co z tym zrobić. Przeczytaj poniższy artykuł, aby znaleźć rozwiązanie dla tego błędu „Fatal Error” który może pojawiać się podczas próby uruchomienia gry.

Rozwiązanie #1 – McAfee

Problem występuje zazwyczaj na zupełnie nowych komputerach (na przykład świeżo po zakupie), na których preinstalowane jest oprogramowanie McAfee. Z nieznanych przyczyn, jako jedyny program antywirusowy na rynku blokuje on uruchamianie plików tymczasowych gry, niezbędnych do prawidłowego działania. Możesz wykonać następujące akcje:

  • Tymczasowo wyłączyć McAfee (na czas gry)
  • Dodać katalog instalacyjny gry do listy wyjątków w programie

Rozwiązanie #2 – Reinstalacja

Jeśli rozwiązanie #1 nie pomoże (a w 99% przypadków powinno), wykonaj reinstalację gry. Pobierz czysty instalator z jednego z naszych poradników (np. Counter-Strike 1.6 DOWNLOAD v43 [NON STEAM]) i podążaj za krokami instalatora. Jeśli instalacja się nie powiedzie – możesz opcjonalnie usunąć cały katalog instalacyjny przed uruchomieniem instalki. Powinno to pomóc w pozbyciu się błędnych plików, które mogą powodować błędy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *